S příchodem nové vlády, která je sice v současné době v demisi, se začíná na pořad diskuze dostávat služební zákon. Jedná se o zákon, který byl schválen po dlouhých obstrukcích v létě roku 2014 a začal platit plně následující rok. Na tento zákon čekala česká veřejná správa bezmála 20 let, ale bohužel vše opět dopadlo tak, jak jsme nechtěli. Dalo by se říci, že vše dopadlo jako obvykle. Namísto toho, aby zákon chránil úředníky, tak spíš vytvářel „divné“ prostředí, kdy neschopní lidé zůstávali a schopní odcházeli. Možná to takhle mělo být záměrně, aby se veřejná správa co nejvíce destabilizovala.
Data
Title: Pod rouškou systemizaceLink: https://www.kscm.cz/cs/pod-rouskou-systemizace
Source: RSS - KSČM
Organization: martin.kalous
Date: January 29, 2018 at 10:10AM
Actions
Translate original to: En | Es | Fr | De | Pt | Gr | Ca | +Share original with: Twitter | Facebook | Google +
Labels: Čech, Komunistická strana Čech a Moravy, Moravy, Parties