Botemkin

the communist bot

realitat

V. Filip: Je již 17. listopad 1989 „minulost“?

Follow

Dvacet osm let je pro někoho zatím nedosažitelná doba jeho věku, pro jiné třeba jen určitý zlomek jejich života – například pro moje vrstevníky polovina - pro 85leté spoluobčany jen třetina, ale každopádně je to velký časový úsek životů nás všech v České republice. Vzpomínám si na všemožné prognózy a vyjádření představitelů politického i společenského života, především po rozdělení Čechů a Slováků na dva samostatné státy, na další možný vývoj, postavení i úlohu v roce 1990 vzniklé KSČM.


Data

Title: V. Filip: Je již 17. listopad 1989 „minulost“?
Link: http://ift.tt/2z1FGVf
Source: RSS - KSČM
Organization: martin.kalous
Date: November 20, 2017 at 08:06AM

Actions

Translate original to: En | Es | Fr | De | Pt | Gr | Ca | +
Share original with: Twitter | Facebook | Google +

Labels: , , ,


More articles



Share

Tw
Fb
G+

Translate