Teď už víme, proč se Trump nesetkal s Putinem: Měl strach. A tedy kam spěje banánová republika s hvězdami a pruhy
Nyní se už ví proč se Trump nechtěl setkat v Danangu s Putinem. Měl strach. Ne z Putina, ale z vlastních tajných služeb. Nechtěl je naštvat.
Pak si šel popovídat s vietnamským prezidentem a uteklo mu něco co by nemělo být vysloveno. Opravdu řekl, že s Ruskem by se mělo jednat, protože je velmi důležité vyřešit nejsložitější otázky současného světa (Severní Korea, Sýrie, Ukrajina atd.)
A vzplanula revolta: CNN vyzpovídala dvě významné osobnosti amerických zpravodajských služeb. Ti řekli, že americký prezident je manévrován Putinem. Tedy je „nebezpečím pro národní bezpečnost“.
Data
Title: Tragický vaudeville ve WashingtonuLink: http://ift.tt/2zE5t9I
Source: RSS - KSČM
Organization: Kvacskai
Date: November 14, 2017 at 04:12PM
Actions
Translate original to: En | Es | Fr | De | Pt | Gr | Ca | +Share original with: Twitter | Facebook | Google +
Labels: Čech, Komunistická strana Čech a Moravy, Moravy, Parties