Plzeňský Krajský výbor KSČM připravil petici Zastupitelstvu statutárního města Plzně proti vyvedení Plzeňské teplárenské a.s. z majetku města.
"My, níže podepsaní občané, jsme velmi znepokojeni informacemi, že Plzeňská teplárenská a.s., coby největší výrobce energií na území města Plzně, má být z majetku města vyvedena do rukou soukromého vlastníka, a to odprodejem doposud nespecifikovaného majetkového podílu, případně fúzí.
Nechceme v rámci ceny za vytápění a teplé užitkové vody začít platit zisky soukromého vlastníka a mzdy jeho managementu!
Data
Title: Petice proti vyvedení Plzeňské teplárenské a.s. z majetku města PlzněLink: http://ift.tt/2iMSSap
Source: RSS - KSČM
Organization: Kvacskai
Date: November 24, 2017 at 11:09AM
Actions
Translate original to: En | Es | Fr | De | Pt | Gr | Ca | +Share original with: Twitter | Facebook | Google +
Labels: Čech, Komunistická strana Čech a Moravy, Moravy, Parties